Християнська церква "АГАПА"

Споконвіку було Слово, і з Богом було Слово, і Слово було - Бог. 3 Богом було воно споконвіку. 3 Ним повстало все, і ніщо, що повстало, не повстало без нього. У ньому було життя, і життя було світло людей.

Ів. 1:1-4

Домашня група   Олі Гринчишин


Домашня група   Олі Гринчишин  

Місце зустрічі: вул. Лазаренка 2 (район «Податкової»)

Час зустрічі: четвер, 17.00

Тел.: 098-4150651

 

Сестра Оля народилась в 1967 році на Рівненщині, має трьох дітей та п`ять внуків. Підприємець.

Прийняла Господа в 1993 році. Закінчила Біблійний Коледж у 1996 році (бакалавр теології). В цьому ж році сестра Оля приймала активну участь у піднятті церкви «Світло Зорі» в місті Вараш.    

«Мене завжди приваблювало служіння молитви і ходатайства. Тому я запрошую всіх жінок, які хочуть приймати участь у цьому служінні».

Сестра Оля переконана, що її служіння полягає у тому, щоб не бути байдужою до людей, які мають якість залежності. Поміч їм полягає в першу чергу в молитві за них: «І шукав я між ними чоловіка, що поставив би загороду і став би у виломі перед Моїм обличчям за цей Край…» (Єз.22:30).

Тих родичів, які мають залежних близьких людей та дітей, Оля підтримує словами з Писання: «А для твого майбутнього є сподівання, - говорить Господь, - і до границь твоїх вернуться діти» (Єр.31:17).