Християнська церква "АГАПА"

Споконвіку було Слово, і з Богом було Слово, і Слово було - Бог. 3 Богом було воно споконвіку. 3 Ним повстало все, і ніщо, що повстало, не повстало без нього. У ньому було життя, і життя було світло людей.

Ів. 1:1-4

Зустріч з Ісусом

Спасіння приходить через Господа Ісуса

У книзі Діянь Апостолів (2:21) сказано: «А кожний, хто призве ім`я Господнє, той спасеться.» Це твер­джен­ня є головним у Новому Завіті. Пере­бу­ва­ючи у в`язниці міста Филиппи Апостол Павло у роз­мові з охоронцем дав ще чіткіше пояснен­ня: «Віруй у Господа Ісуса, і спасешся ти і твій дім»(Діяння Апостолів 16:31). Це твердження – ко­рот­ке, про­те зрозуміле і здатне змінити життя. Тієї ж ночі охоронець навернувся до Ісуса.

Є дещо, про що ми обов`язково мусимо знати: Ісус хоче навернути нас із шляху, що веде у прокляття, пекло. Біблія каже, що на небі або у пеклі людина пе­ре­буватиме вічність. Одне місце прекрасне, а дру­ге – страшне. Третього місця не існує. Через п`ять хвилин після смерті ніхто вже не скаже, що смерть є кінцем. Особа Ісуса вирішує все. Наше віч­не буття залежить від єдиної Особи – Ісуса Христа і на­ших стосунків із ним.

Ісус любить тебе

       Якщо Ви не впевненi в тому, що пiсля смертi Вас очiкують небеса, Вам необхiдно помолитися за прощення гріхів, щоб Ісус Христос став Вашим особистим Господом і Спасителем. Бог не хоче, щоб Ви або хтось інший проводили вічність у пеклі. Писання говорить: «Сьогодні день порятунку» (2 Кор. 6:2). Якщо Ви хочете прийняти примирення з Богом, повторіть слова цієї молитви:

«Бог Отець, я приходжу до Тебе в молитві

в Ім’я Ісуса Христа. Я знаю, що є грішником

і не можу змінити ні себе, ні життя навколо себе.

Я маю потребу у Твоєму прощенні і Твоїй допомозі.

В Ім’я Ісуса прошу: прости мої гріхи.

Я вірю в те, що Ісус Христос є Божим Сином,

що Він взяв на Себе мої гріхи й хвороби,

був розіп’ятий на Голгофському хресті,

помер і воскрес на третій день.

Я запрошую Тебе, Ісус, увійди в моє серце,

стань моїм особистим Господом і Спасителем.

Я віддаю Тобі своє життя і самого себе.

Отче, я дякую Тобі за Ісуса і за Його викупну жертву,

за вічне життя , яке Ти дарував мені. Амінь»