Християнська церква "АГАПА"

Споконвіку було Слово, і з Богом було Слово, і Слово було - Бог. 3 Богом було воно споконвіку. 3 Ним повстало все, і ніщо, що повстало, не повстало без нього. У ньому було життя, і життя було світло людей.

Ів. 1:1-4

Школи

 .

.

.  У церкві Агапа проходять цикли духовних шкіл, матеріали по яким ви знайдете в меню глибше.

На школі віри можна навчитися основам віри і як приміняти свою віру для досягнення цілей, зцілення, нових духовних висот. Віра - це основа відносин з Богом. Віра - це наша зброя у духовній боротьбі. Віра - це провідник до пасіння.

Школа любові. Сучасність диктує свої правила, ми живемо в усе швидшому ритмі, не помічаючи своїх ближніх, а часом і себе. В усіх цих перегонах ми розучилися любити, розучилися проводити час з тими хто нам дорогий. Любов є основою всього і в основі нашої діяльності має лежати саме вона. Тож вчимося перебувати в любові.

Без молитви християнство неможливе, тож школа молитви також необхідна. З вірою і любов'ю в молитві приходимо до Небесного Отця, молитвою рухаємось у духовному світі. В молитві ми отримуємо духовну поживу, відповіді і скерування від Бога.

Як ми знаємо сім'я - це основа суспільства. Суспільство гниле там, де слабкі сім'ї. Знаючи це, диявол намагається зруйнувати цю основу. Бачимо це у великій кількості розлучень, у людській розпущеності, у зруйнуванні моральних цінностей. Школа сім'ї - це прожектор, направлений на відновлення моральності і відновлення відносин у сучасних сім'ях.

Матеріали з часом поповнюються і оновлюються.