Християнська церква "АГАПА"

Споконвіку було Слово, і з Богом було Слово, і Слово було - Бог. 3 Богом було воно споконвіку. 3 Ним повстало все, і ніщо, що повстало, не повстало без нього. У ньому було життя, і життя було світло людей.

Ів. 1:1-4

Про церкву

Переживши на собі надприродний вплив Біблії і Божого Духа, ніхто не в силах залишатися в колишньому стані і мовчати про те, що бачить і чує. Подібно до перших глашатаїв Божих - апостолів і ми, як частина великої і дивовижної Церкви Христової, не можемо мовчати про красу, доброти і мудрості Померлого за нас і Воскреслого Спасителя Ісуса Христа.

Наша роль визначена Біблією і вона проста: ми закликаємо людей «Примиріться з Богом»! (2Кор.5: 20) Ми не кличемо людей стати частиною певної деномінації і не вчимо про ексклюзивність нашої церкви для спасіння, але ми ведемо людей до примирення з Богом, через Христа. Оскільки ми переконані, що смерті Ісуса Христа було достатньо для порятунку, ми закликаємо людей звернутися до Нього і тільки до Нього! Хрест і відвалений камінь від гробу - це серце нашої віри і це - дві фундаментальних події в історії, що дають нам прощення Боже і справжню надію! У Ньому ми знаходимо мир з Богом, і в Ньому перебуває все необхідне для радісного і щасливого життя!

Сам Він є нашим щоденним життям і радістю. Ми віримо, що на землі існує всього дві релігії: у першій на чолі стоїть моє «Я» (его), ми народилися в ній. Друга, яка дає життя і спасіння, стверджує повне панування Христа в моєму житті: у центрі всіх бажань і цілей Він! Все дуже просто: або я, або Він Господь . Покаяння це зміна влади. Євангеліє - це радикальна Звістка, що вимагає радикальних змін, а не просто відмови від деяких негативних звичок.

Отже, ми сповіщаємо досконалість Покликавшого нас із темряви в Свій дивний світ. І якщо для вас це важливо слухайте Звістку і покоріться Пану всесвіту! Ми раді послужити вам у вашому зверненні і творенні вашої віри.