Християнська церква "АГАПА"

Споконвіку було Слово, і з Богом було Слово, і Слово було - Бог. 3 Богом було воно споконвіку. 3 Ним повстало все, і ніщо, що повстало, не повстало без нього. У ньому було життя, і життя було світло людей.

Ів. 1:1-4

Домашня група  Ореста Ярича


Домашня група  Ореста Ярича

Місце зустрічі: вул. Стрийська 202  (офіс церкви «Агапа»)

Час зустрічі: п`ятниця, 19.00

Тел.: 093-5080200

Брат Орест народився у 1975 році. Закінчив Політехнічний Університет. Працює у сфері комп`ютерного програмування, розробляючи програмне забезпечення.  

Двадцять років тому один проповідник в день покаяння брата Ореста запитав його, чи він готовий слідувати за Христом, куди б Він його не покликав. І Орест твердо відповів: «Так». З того часу Бог почав працювати з його серцем та виховувати, як слугу Божого, в його молитовно-пророчому дарі.

«В мене завжди викликає біль, коли я бачу Боже покликання на віруючій людині, але вона або цього не помічає, або нехтує, або ж диявол засліплює очі, щоб людина не пізнала його. Вірю, що кожна віруюча людина є покликана Богом до певної ділянки праці у Його Винограднику. Це може бути служіння як в церкві, так і в суспільстві».

«Бог своїм Духом вкладає в кожну людину Його насіння. В цьому насінні є зародок, який хоче приносити плід в 30, 60, та 100 крат. Коли це насіння не росте в належних умовах і не приносить цього плоду, то на жаль, деколи доля навіть цілого покоління може так і не з`явитись в Царстві Божому. Тому будьмо бадьорі, пильнуймо та безперестанно молімося, бо тіло немічне, але дух людини бадьорий».

Домашня молитовна група брата Ореста має молитовно-пророче скерування, де люди навчаються глибокого слідування за Духом Святим, навчаються молитись за церкву, за ближніх та пізнавати Боже покликання на своє життя.