Християнська церква "АГАПА"

Споконвіку було Слово, і з Богом було Слово, і Слово було - Бог. 3 Богом було воно споконвіку. 3 Ним повстало все, і ніщо, що повстало, не повстало без нього. У ньому було життя, і життя було світло людей.

Ів. 1:1-4

Домашя група Анни Микитишин

 

Анна  

Микитишин

 

   (інформаційний посередник)

 Телефон: 093-6056216

Місце зустрічі: по домовленості

Час зустрічі: переважно пятниця, 18.30

Тел.:   093-6056216

Молодь зустрічається в різних форматах…

В служінні Домашньої Церкви, в Молитовному служінні і в служінні різноманітної Допомоги…  

 

Сестра Анна народилась в 1995 році. Виросла в багатодітній віруючій сім’ї. Анна не може сказати про якийсь конкретний момент своєї особистої зустрічі з Богом, бо змалечку чула Слово Боже і була учасником молитов своїх батьків. Але по мірі свого фізичного розвитку вона відчувала як стосунки з Ісусом все більше і більше поглинали її особисте життя.

Сьогодні Анна вже не уявляє своє життя без любові Ісуса. Вона постійно роздумує над тим, як їй вирости в служінні в Божому Царстві: «Я дуже хочу, щоб мої ровесники не розтрачували свого молодого і довгого життя намарне, на безглузді втіхи і порожні забави. Хочу їм розповісти, що Вічність – реальна, а зустріч з Ісусом – близька».

Серце Анічки горить в тому, щоб молодь пізнала те, наскільки Господь їх любить, наскільки грандіозним є Його план для кожного з нас. Анна цілеспрямовано росте, як Божий воїн, виявляючи в собі духовні дари для служіння людям і навчаючись любити всіх перемагаючою любовю.