Християнська церква "АГАПА"

Споконвіку було Слово, і з Богом було Слово, і Слово було - Бог. 3 Богом було воно споконвіку. 3 Ним повстало все, і ніщо, що повстало, не повстало без нього. У ньому було життя, і життя було світло людей.

Ів. 1:1-4

Домашя група Андрія Головатого

Домашня група  Андрія Головатого

Місце зустрічі: вул. Монастирського 3а / 40    (район «Сихів»)  

Час зустрічі: вівторок, 18.30

Тел.: 067-3746118; 093-4372130;   goland1969@gmail.com 

 

Брат Андрій народився 1969 року. Закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка по спеціальності «Астрофізика» (фізика зір). Коли отримав лист-запрошення на навчання за кордоном, Андрій вже був покликаний Господом на служіння і обрав шлях слідування за Христом!  Нова Зірка, яка зійшла в його житті, затьмила славу всіх інших зірок.

Домашня група, побудована на принципах Божого слова, - це місце де формуються майбутні служителі,  де формується християнський характер, місце де утверджується віра:  «Тільки утверджений християнин, який живе переможним життям, наділяється здібністю приводити загублені душі до Ісуса». Зустрічі будуть спрямовані на занурення в Божу присутність, в Божу славу, на взаємну підтримку і стрімке зростання у вірі через пізнання того, ким ми є в Ісусі, пізнання дорогоцінних істин Божого слова!

«Я вірю, що глибоке розуміння Божої доброти і благовоління до нас в Ісусі та усвідомлення подарованої праведності, на основі жертви Ісуса, - приведе Церкву до царювання в усіх сферах життя»!