Християнська церква "АГАПА"

Споконвіку було Слово, і з Богом було Слово, і Слово було - Бог. 3 Богом було воно споконвіку. 3 Ним повстало все, і ніщо, що повстало, не повстало без нього. У ньому було життя, і життя було світло людей.

Ів. 1:1-4

Домашні групи

Ми прагнемо бути великою сім'єю, де діти, молодь, зрілі і старші люди почувають себе як вдома. Ми дуже хочемо, щоб Ви відвідавши церкву стали членом цієї дружньої сім'ї, щоб Ви знайшли нових друзів, а досі незнайомі Вам люди стали братами і сестрами в Господі.

Що таке домашня група?

Навіщо християнам збиратися разом, якщо вони можуть бачитись у церкві?

Подібні питання виникають, якщо Ви ніколи не відвідувли домашню групу. Ви покаялись, і Ісус Христос став Вашим Спасителем, Ви прийняли рішення ходити в церкву, присвятити своє життя Господу. Але у церкві вас оточують чужі люди...

По-перше, домашня група це – невелика кількість християн, які збираються для спілкування. Під час такого невимушеного спілкування Ви ближче познайомитеся із віруючими, більше дізнаєтесь про церкву.

По-друге, зможете отримати відповіді на різноманітні запитання: про покаяння, про хрищення, про молитву, про духовний ріст і т.п.

По-третє, зможете поділитися з віруючими не тільки радістю, а й своїми переживаннями і проблемами та отримати молитовну підтримку.
У Слові Божому неодноразово згадується про те, що перші християни збирались не тільки в храмі, а й по домах. «І кожного дня перебували вони однодушно у храмі, і, ломлячи хліб по домах, поживу приймали із радістю та в сердечній простоті» (Дії 2:46), про спілкування новонавернених християн по домах, читаємо також: Дії 20:20; 5:42.