Християнська церква "АГАПА"

Споконвіку було Слово, і з Богом було Слово, і Слово було - Бог. 3 Богом було воно споконвіку. 3 Ним повстало все, і ніщо, що повстало, не повстало без нього. У ньому було життя, і життя було світло людей.

Ів. 1:1-4

Домашня група Христини Микитишин


 
Домашня група Христини Микитишин

Місце зустрічі: вул. Сосенка 12 (район «Золотої»)

Час зустрічі: вівторок, 19.00

Тел.: 098-1115995; 063-4040207

 

Сестра Христина народилась в 1976 році. Заміжня, виховує 6 дітей.

Христина віддала своє серце Ісусові у 1996 році під час навчання у Католицькому Університеті. Але тільки через три роки вона зрозуміла, що йти за Ісусом – це йти дорогою любові і самозречення. Христина пройшла з Господом тягарі непорозуміння з родичами, тягарі виховання дітей, матеріальних недостач, пережила болі і боротьбу з фізичними хворобами: «Але у всьому цьому ми перемогли з Ісусом, і Господь мене дуже змінив. Я Йому вдячна за все, що зі мною трапилось».

Сестра Христина дуже виразно бачить, що Божа любов проявляється в Христі найбільше через Його серце слуги. «Господь не шкодує себе для нас. Тому якщо ми хоч трохи Його пізнали насправді, - ми будемо такими ж як Він».

На домашній групі Христина хоче допомогти сестрам зустрітись разом, щоб вони могли пізнавати одне одного, молитись і служити взаємною Божою любов’ю. Її багатий подружній досвід і досвід виховання дітей підтримає багатьох жінок і дружин.